26.04.2023

Instalator / Serwisant

Zobacz również

Kierownik projektu

Programista

  • Twój zakres obowiązków:

    Przegląd instalacji AV, zgodnie z dokumentacją techniczną i projektową;

    Montaż podzespołów automatyki i teletechniki.

    Wykonywanie podłączeń elektrycznych i teletechnicznych;

    Wykonywanie testów instalacji;

    Testowanie urządzeń oraz prace serwisowe;

    Raportowanie postępu prac do przełożonego.

    Nasze wymagania.

    Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, elektryka, elektronika);

    Podstawowa znajomość branży AV/IT;

    Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, teletechniki oraz instalacji AV;

    Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (miernik itp.);

    Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej;

    Dobra organizacja pracy;

    Zdolności manualne;

    Samodzielność i umiejętność pracy w zespole;

    Czynne prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane.

    W zależności od predyspozycji i chęci rozwoju – programowanie/konfiguracja urządzeń AV i IT;

    Uprawnienia elektryczne SEP Eksploatacja do 1 kV;

    Praktyczne umiejętności lutowania elementów elektronicznych.

    Doświadczenie w naprawach urządzeń elektronicznych;

  • Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę pełną wyzwań
  • Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Sat-System (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).