27.07.2022

Kierownik projektu

  • Opis stanowiska:
  • kierowanie realizacją wdrozeń systemowych
  • koordynację realizacji prac, zarządzanie czasem, kosztami i jakością
  • opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie ze standardami firmy
  • wspólnie z zespołem projektowym podejmowanie decyzji związanych z wykorzystaniem środków, analizowanie celów projektowych i alternatywnych rozwiązań
  • prowadzenie negocjacji we wszystkich sprawach mających wpływ na wynik projektu
  • uczestnictwo nad wyceną projektów i weryfikacja ofert
  • szybkie reagowanie na problemy i przygotowywanie nowych rozwiązań
  • uczestnictwo w kontakcie z inwestorem
  • Nasze wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w wykonywaniu wdrożeń systemów teleinformatycznych
  • znajomość metod zarządzania projektami, w tym m.in. budżetowanie, zarządzanie ryzykiem, kontrola kosztów
  • wykształcenie wyższe lub średnie, techniczne mile widziane
  • znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, współpracy z klientami
  • samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:
  • uprawnienia budowlane elektryczne / telekomunikacyjne bez ograniczeń
  • ukończone szkolenia z zakresu projektowania elektronicznych systemów zabezpieczeń (CNBOP, ITB, TECHOM, PISA)
  • Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę pełną wyzwań
  • Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Sat-System (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).