Strategia firmy opiera się tworzeniu ciekawych rozwiązań technicznych oraz integracji systemów pożarowych i teletechnicznych.

Nasze innowacyjne rozwiązania powstały dzięki elastycznemu podejściu do realizowanych zadań, spełnieniu potrzeb klienta i trendów rynkowych.

Wyspecjalizowaliśmy się zapewnieniu bezpieczeństwa infrastruktury kolejowej.

Źródłem przewagi konkurencyjnej jest tworzenie specyficznych produktów, systemów lub technologii na rynek kolejowy i bezpieczeństwa.

Skuteczna realizacja tych zamierzeń potrzebuje najwyższych kompetencji i własnych, innowacyjnych rozwiązań, a ofertę dostosowujemy do co raz bardziej ewidentnych trendów rynkowych szczególnie w zakresie bezpieczeństwa i dynamicznej informacji podróżnych.

Firma Sat-System Sp. z o.o. to interdyscyplinarny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów: doświadczonych informatyków, kierowników projektów, projektantów i wdrożeniowców.

Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach, którzy łączą wiedzę z obszaru zagadnień biznesowych, produktowych z profesjonalnymi kompetencjami w zakresie technologii i wdrożeń.

 

Dotrzymujemy obietnic i budujemy długotrwałe relacje z Klientami.