wróć do realizacji

Władysławowo należy do jednych z największych i najbardziej znanych miejscowości turystycznych na polskim wybrzeżu. To właśnie tam podjęliśmy współpracę przy modernizacji Dworca Kolejowego. Dzięki inwestycji, obiekt stał się ekologiczny i bezpieczny, a jego historyczny charakter połączony został z nowoczesnymi rozwiązaniami.

W poczekalni dworca znajdują się nasze Wyświetlacze Zbiorcze Stacyjne, które ułatwiają podróż wszystkim korzystającym z transportu publicznego.  Przedstawiają informację takie jak:  godziny przyjazdów/odjazdów, trasy przejazdu czy chociażby różne sytuacje alarmowe. Niezakłóconą i stabilną jakość przekazywanych informacji na obiekcie, zapewnia również nasz System Rozgłoszeniowy. Zgodne z aktualnymi wytycznymi PKP S.A., komunikaty wygłaszane przez nasze urządzenia są wyraźne i zrozumiałe. Pochodzący z 20-lecia międzywojennego budynek zyskał wiele udogodnień również dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Za bezpieczeństwo odpowiadają chociażby zamontowane w toaletach systemy SOS, dzięki którym możemy natychmiastowo wezwać pomoc.  

Cała inwestycja została zrealizowana w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.